Ön Muhasebe Programları Ticari İşlerinizi Kolaylaştırır!
Ağustos 31, 2018
atakde
Paylaş

Şirketlerin mali hesaplarını düzenlemeleri ve daha kolay takip etmeleri için geliştirilen ön muhasebe programları işletmelerin muhasebe alanında ki yüklerini hafifletmektedir. Eski sistem defterler ya da karışık Excel tablolarını kullanmak artık birçok firmaya yeterli cevap verememektedir.

Başarılı oluşturulmuş ön muhasebe programları ile yapabileceğiniz basit işlemlerin başında ;

Müşteri alacak verecek takibi

Barkod düzenleme

Stok hareketleri

İşletme içi stok takipleri

Günlük ve genel kasa takibi

Bütün işlemlerin yedeklenmesi ve istenilen tarih aralığında çıktı olarak alabilme

gibi işletme faaliyetine ilişkin hesap takip işlemleri gelir.

Piyasada bulunan ticari programlar arasında seçimi yaparken çok fazla özellik olmasının yerine tamamen sizin kullanımınıza uygun hale getirilecek şekilde modül sistemli tercih edilmesidir. Çünkü her firmanın kullandığı özellikler farklı olmasından dolayı gereksiz özellikte program almanız durumunda hem maliyet hem de kullanım ara yüzü artacağı için fonksiyonel bir seçim olmamış olacaktır.

Ön muhasebenin en temel unsuru olan veresiye takibini yapmak seçeceğiniz yazılımın veresiye programı olarak da kullanılmasına imkan vermesi gerekmektedir.

Fenesoft ön muhasebe programları ile saydığımız bütün ön muhasebe özelliklerine ilave olarak kasa programı özelliği özellikle perakende satış yapan firmaların işlemlerini kolaylaştırmaktadır. İstenilen günlerde Excel, world, pdf ve txt gibi formatlara çevirme imkanı olmasından dolayı istenilen zamanda belirlenen tarih aralığında hem çıktı hem de dijital arşiv olarak kayıt altına almanıza yardımcı olmaktadır.

Fenesoft markalı cari, stok, fatura, çek-senet, sipariş ve teklif programlarına https://www.fenesoft.com/ adresli internet sitesinden ulaşabilir ve programların deneme sürümlerini bilgisayarınıza indirerek test edebilirsiniz.