Beykoz Franke Buzdolabı Servisi
Eylül 28, 2018
atakde
Paylaş

Ev yaşamının önemli bir bölümünü temsil eden buzdolabı zaman içinde kullanım duruma bağlı olarak bazı arıza sebepleri ile çalışamaz duruma gelmektedir. Her türlü arıza ve bakım çalışmasını özel servis merkezi olarak yerine getiren firma alanında uzman özel teknik servis ekipleri tarafından kalite güvencesi kapsamında yapmaktadır.

Mutfak malzemeleri ve ev yaşamı İçin önemli olan buzdolabı, düzenli olarak bakıma ve onarıma ihtiyaç duyan elektrikli cihazlar arasında sayılmaktadır. Düzenli olarak bakım yaptırmak buzdolabı kullanımlarını daha tasarruflu ve kaliteli şekilde iyileştirmektedir.

Buzdolabı Bakımı Ve Önemi

1) Buzdolabı bakımının düzenli olarak yapılması kullanımında önemli ölçüde sorun ile karşılaşılmaması durumu ile eşdeğer görülür.
2) Her türlü bakım ve onarım çalışmasını yapan İstanbul Franke Servisleri yedek parça ve kaliteli ekipman desteği ile buzdolabı kullanımını daha uzun vadede sağlıklı kılmaktadır.
3) Buzdolabında meydana gelen kapak problemleri, soğutma problemleri, karlanma ve buzlanma problemleri alanında uzman kişiler tarafından tespit edilip hasar onarım çalışmaları yapılmalıdır.
4) Bilgi, deneyim ve tecrübe sahibi kişiler tarafından yapılan hasar onarım çalışması, kullanım güvencesi açısından oldukça önemlidir.

Franke Servis Beykoz buzdolabı hasar tespit ve onarım çalışmaları açısından oldukça önemli bir hizmet vermektedir. Yapılan tüm çalışmalar garanti kapsamında olup uzun vadede kullanım güvencesi sağlamaktadır. Özel servis merkezi olarak hizmet veren firma müşteri memnuniyeti temelinde çalışmaktadır.