Android İçin En İyi Hızlandırma Programları

android-hizlandirma-programi

Android İçin En İyi Hızlandırma Programları Nelerdir?

Android telefonlar hızla gelişen teknoloji sayesinde artık iyice stabil çalışmaya başlamışlardır. Fakat bu düzgün çalışma prensibi giriş seviyesinde olan ve daha uygun fiyatlara satılan android telefon kullanıcılarını hala memnun edememektedir. Bu durumun ortaya çıkma sebebi yetersiz RAM ile birlikte işlemci performansıdır.

Bu sorun, giderilebilir bir sorundur ancak takdir edersiniz ki telefonunu üst segmentteki telefonlar kadar hızlanmayacaktır. Yine de çeşitli programlar vasıtayla telefonunuzun gözle görülür bir hıza kavuşması oldukça mümkündür.

Bu makalede performansından memnun olmadığınız android telefon ve tabletlerinizin performansını hangi uygulamalar ile maksimum seviyeye çıkartabileceğinizi sıralayacağız.

Android İçin En İyi Hızlandırma Programları:

Clean Master, App Cache Cleaner, Greenify, Cleaner ve Du Speed Booster uygulamaları ile telefon performansınızı maksimum düzeye çıkartabilirsiniz. Bu uygulamalar arkada görünmeyen uygulamaları kapatarak, telefonunuzdaki çerezleri, geçmişi otomatik olarak silerek telefonunuzun performansına olumlu katkıda bulunurlar.

TAVSİYE :  Exynos İşlemcisi
Avatar
atakde hakkında 113 makale
Türkçe içerik üreten ilk işlemci karşılaştırma sitesi olan cpukarsilastir.com sitesinin geliştiricisiyim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*